Solární ohřev vody: kompletní sestavy s montáží "na klíč"

solární ohřev vody akce

S neustále rostoucími cenami energií roste poptávka po solárních systémech a solárním ohřevu vody pro účely vytápění, jež dokáží nahradit nebo doplnit tradiční zdroje a zároveň dokáží přebytky solárního systému využít například k ohřevu bazénu. Využijte možnosti získání dotace solárního ohřevu z programu Nová zelená úsporám a využít jednu z mála možností finanční pomoci vlastníkům soukromých objektů. Nabízíme Vám možnost vybrat si z námi navržených a vyvážených solárních setů, nebo si nechat systém navrhnout na míru specialistou.

Vyberte si ze solárních sestav složených tak, aby splňovaly všechny podmínky dotačního programu Nová zelená úsporám, nebo nám zadejte požadavky a my Vám solární systém na ohřev vody, podporu vytápění a ohřev bazénu navrhneme na míru Vašim požadavkům.

Novinka: Modulovaná regulace ohřevu PWM pro vyšší solární zisky za cenu běžné regulace

Solární ohřev - sestavy TempeSOL


Solární sestavy pro ohřev vody

Solární ohřev TUV

Solární sestavy zajišťující ohřev užitkové vody, tedy přípravu TUV. Solární sestavy obsahují pouze komponenty evropských výrobců. Roční úspora nákladů na ohřev vody až 70%, nezávisle na zateplení objektu. Solární sestavy lze upravit dle Vašeho přání.

Navrženy jsou z komponent zapsaných na seznamu výrobků a technologií programu Nová zelená úsporám 2014. Na všechny solární sestavy tedy lze čerpat státní dotaci až 35.000,- Kč.

Solární sestavy pro ohřev vody a přitápění

Solární ohřev vody a podpora vytápění

Solární ohřev užitkové vody a podpora vytápění domácností. Solární systém přepíná mezi solárním zásobníkem teplé vody a tepelným výměníkem ústředního vytápění. Tím přispívá také ke snížení nákladů na vytápění. Veškeré solární sestavy lze upravit dle Vašeho přání a možností.

Sestavy jsou složeny z komponent podporovaných dotačním programem Nová zelená úsporám 2014. Lze tedy čerpat až 50.000,- Kč.

 


Solární ohřev vody, přitápění a bazén

Solární ohřev vody s podporou vytápění a ohřevem bazénu

Solární sestava určená k ohřevu užitkové vody, solární přebytky jsou využívány dle aktuální sezónní potřebě k vytápění objektu nebo k ohřevu vody v bazénu od dubna do září. Lze tak využít maximum solárních zisků po celý rok a zároveň si zajistit komfortní množství teplé vody.

Lze získat dotaci až 50.000,- Kč z programu Nová zelená úsporám 2014 na všechny obsažené komponenty.

 


Solární ohřev "na míru"

Solární ohřev vody na míru dle požadavků zákazníka

Pokud si přejete, abychom Vám navrhli solární systém na míru Vašim potřebám a doporučili vhodné řešení solárního ohřevu s ohledem na co nejvyšší užitnou hodnotu a cenu, nebo byste chtěli zkombinovat solární ohřev se stávajícím zdrojem vytápění a ohřevu, zadejte si poptávku prostřednictvím našeho poptávkového formuláře.

Lze získat dotaci ve vyši 35.000,- až 50.000,- Kč.

 

 

 

 

 

Solární ohřev set 2

Kompletní montáž solárního systému na ohřev vody a vytápění "na klíč" včetně snížené sazby DPH se zárukou 5 let na odvedenou práci. Optimální solární systém pro Vás rádi zdarma navrhneme ve spolupráci s projektanty firmy Regulus a TWI, jejichž komponenty používáme a jsme jejich certifikovanou montážní firmou.

Všechny komponenty solárních systémů pro ohřev vody jsou tak zaručeně českého nebo evropského původu a patří ke špičce v kvalitě zpracování a funkčnosti. Stačí si jako základ vybrat jeden ze sestavených solárních setů a nechat nás doporučit vhodnou úpravu nebo vyplnit poptávkový formulář. Po dohodě Vás rádi navštívíme v místě předpokládané realizace a předložíme Vám návrh řešení solárního ohřevu včetně položkového rozpočtu.

Z dotačního programu Nová zelená úsporám lze čerpat dotace ve výši 35.000,- Kč na systémy ohřevu vody a 50.000,- Kč pro solární systémy na ohřev vody a podporu vytápění. Zároveň lze v vhodně zvolenou kombinací komponent ušetřit za součásti topného systému a solárního ohřevu, jež se kryjí s potřebou komponent topného systému, například akumulační nádrže, tepelné výměníky, regulace apod.


E-shop tc-solar.cz nabízí zboží z oblasti solarních systémů, tepelných čerpadel, instalatérství, topenářství, vzduchotechniky a dalších oblastí

Další projekty: